Tüpgaz

Exengaz, Niğgaz markasıyla kamp, ev, ticari ve sanayi tüpü olmak üzere dört ayrı segmentte, tamamı yeni ve belgeli olan ürünleriyle tüplü gaz sektöründe faaliyet gösteriyor.

Ev Tüpü

İçindeki LPG miktarı 12 kg olan, şişman (360 mm çaplı) ve uzun (300 mm çaplı) olmak üzere iki tür ev tüpünü pazara sunan Exengaz'ın ev tüpleri birçok evde ve işyerinde güvenle kullanılıyor. Exengaz ev tüpleri, evsel kullanımda yemek pişirme, ısınma, sıcak su elde etme ve ısıtma amaçlı kullanıldığı gibi; kaynak, metal kesme ve tavlama işleri için de ticari işletmeler tarafından kullanılıyor.

Kamp Tüpü

İçindeki LPG miktarı 2 kg olan Exengaz kamp tüpleri, hafifliği, taşınabilirliği ve fonksiyonelliğiyle ön plana çıkıyor; ısıtma, ısınma ve aydınlatma amacıyla güvenle tercih ediliyor.

Ticari Tüp

İçindeki LPG miktarı 24 kg olan Exengaz ticari tüpleri, işyerleri gibi tüketimin yüksek olduğu yerlerde ve doğal gazın bulunmadığı yerlerde, kombileri çalıştırmak için tercih ediliyor.

Sanayi Tüpü

İçindeki LPG miktarı 45 kg olan Exengaz sanayi tüpleri, LPG tüketimi yüksek olan sanayi ve ticari kuruluşlarca kullanılıyor.