Kalite Politikamız

Exengaz, İpragaz A.Ş.’nin kalite politikası rehberliğinde; müşterilerine beklentilerinin ötesinde ürün ve hizmetler sunmayı hedeflemiştir. Ürün ve hizmetin sunumunda ülkemiz standartlarına uymanın ötesine geçip dünyadaki en ileri standartları, teknolojileri ve uygulamaları yakından takip ederek ülkemiz koşullarına en uygun olanları benimser.

Müşteri memnuniyetine ulaşan yolun, çalışan memnuniyetinden geçtiğinin bilinci ile, çalışanlarının eğitimi, kariyeri ve kişisel gelişimlerine öncelik tanır.

Hizmet verdiği sektörde çıtayı yükseltmeye çalışır. Rekabetin haksız türünü bilmez, tanımaz, tanımak istemez.

Bu hedeflerini, sürekli ağırlaşan rekabet ortamında kalıcı olarak gerçekleştirebilmek için; tüm operasyonlarını verimlilik ve kârlılıktan taviz vermeden yürütür.

Exengaz’ın varlık nedeni; mükemmellik anlayışımız ve toplumsal sorumluluklarımız doğrultusunda, müşteri memnuniyetini işimizin odağına alarak optimum maliyet ve yüksek etkinlikle enerji ihtiyaçlarını en güvenli, yenilikçi ve sürdürülebilir şekilde karşılamaktır.

Bu çerçevede Exengaz, işimizi geliştirmek, daha fazla değer yaratmak, halkımızın can ve mal güvenliği ve doğal çevreyi korumak için teknolojinin gerektirdiği tüm imkânları kullanır.

Exengaz’ın kalite ilkesi, ulusal ve uluslararası standartlara uygun, kaliteli ürünleri ve hizmeti müşterilerine sunmaktır.

Bu ilke doğrultusunda, değer zincirinin tamamında tüm çalışanların dürüstlük, güven ve sorumluluk bilinciyle tüm şartları sağlayacağımızı ve kalite yönetim sistemini sürekli geliştireceğimizi tüm Exengazlılar adına taahhüt ediyoruz.