Kalite Politikamız

Exengaz, İpragaz A.Ş.’nin kalite politikası rehberliğinde; müşterilerine beklentilerinin ötesinde ürün ve hizmetler sunmayı hedeflemiştir. Ürün ve hizmetin sunumunda ülkemiz standartlarına uymanın ötesine geçip dünyadaki en ileri standartları, teknolojileri ve uygulamaları yakından takip ederek ülkemiz koşullarına en uygun olanları benimser.

Müşteri memnuniyetine ulaşan yolun, çalışan memnuniyetinden geçtiğinin bilinci ile, çalışanlarının eğitimi, kariyeri ve kişisel gelişimlerine öncelik tanır.

Hizmet verdiği sektörde çıtayı yükseltmeye çalışır. Rekabetin haksız türünü bilmez, tanımaz, tanımak istemez.

Bu hedeflerini, sürekli ağırlaşan rekabet ortamında kalıcı olarak gerçekleştirebilmek için; tüm operasyonlarını verimlilik ve kârlılıktan taviz vermeden yürütür.

Exengaz'ın varlık nedeni; en emniyetli şekilde, müşteriyi mutlu kılan biçimde, en düşük maliyetle ve yüksek etkinlikle insanların enerji ihtiyaçlarını en güvenli ve kesintisiz olarak karşılamaktır.

Bu çerçevede Exengaz, halkımızın can ve mal güvenliğini ön planda tutar ve doğal çevreyi korumak için teknolojinin gerektirdiği tüm imkanları kullanır.

Exengaz'ın kalite ilkesi, ulusal ve uluslararası standartlara uygun, kaliteli ürünleri ve hizmeti müşterilerine sunmaktır. Müşteri memnuniyeti ve emniyeti açısından standartların da üzerinde hedeflere yönelir.

Bu ilke doğrultusunda, tüm çalışanların dürüstlük ve güven içerisinde sorumluluklarımız çerçevesinde tüm şartları sağlayacaklarını ve kalite yönetim sistemi etkililiğini sürekli iyileştireceğimizi taahhüt ederiz.